2015 yılında kurulan şirketimiz kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla elektrik alanın da geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir. Amacımız “Elkoç Enerji’yi alanın da güçlü ve lider bir marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımız da, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz.

Elektrik konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve etkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.

Faaliyet alanı olarak her türlü elektrik iletim-dağıtım, bakım-onarım ve arıza bakım işlerinin yapımı ile birlikte trafo ve jeneratör tesis yapım işlerinin yapılması, bina içi tesisat yapım işleri konularında kendini geliştirme yolunda ilerlemektedir. Çalışmış olduğu resmi kurumlarda müteahhitlik yaparak bu alanda da kendini geliştirmektedir.